FamiCord Group
Polonya Kök Hücre Bankası (PBKM), uluslararası genişleme stratejisi benimsemiştir. Bu çerçevede Avrupa çapında kordon kanı bankaları ile iş görüşmelerine başlamıştır. Bu görüşmeler Polonya'nın dışında sermaye yatırımları ile sonuçlanmıştır.
 
PBKM 2006 yılından 2007'e geçerken Romanya'nın en büyük ikinci kordon kanı bankası olan Biogenis'in ortaklarından biri olmuştur. Uluslararası genişlemenin bir sonraki aşaması Estonya pazarına da hizmet veren Cilmes Sunu Banka adlı Letonya firmasını satın almak olmuştur.  Aynı yıl PBKM İspanya gibi Batı Avrupa pazarlarına doğru genişlemeye başlamıştır. Bu başlangıç Madrid'deki VidaCord'un hisselerini almayı ve Barselona'daki Sevibe'nin büyük pay sahibi olmayı kapsamıştır. Bir sonraki sene PBKM Macaristan'daki en büyük ikinci kordon kanı bankası olan KRIO Enstitüsü'nü bünyesine katmıştır. Krio'nun ortağının ağı ile şimdi Hırvatistan, Sırbistan, Makedonya, Moldova ve Bosna Hersek ülkelerine de hizmet sunmaktadır.
 
 İtalya pazarına hizmet vermek üzere 2009 yılında Milan'da FamiCord Italia şirketi kurulmuştur. 2012 yılına gelindiğinde Krio'nun ortak çalıştığı dört boyutlu ultrason çekimi yapan Hepinet ağına FamiCord ortak olmuştur. Romanya'dan Freezlife, Polonya'dan LongaVita ve Türkiye'den Yaşam Bankası 2013'de yapılan en son yatırımlar olmuştur. 

Uluslararası işbirliği çerçevesinde İsviçre Monthey'de Cordsavings, Almanya Sulzbach'da BioKryo ve Amerika New Jersey'de Community Blood Services uzman laboratuarları ile ortaklık anlaşmaları imzalanmıştır. Bu anlaşma şartlarına göre farklı ülkelerdeki FamiCord müşterileri bu laboratuvarların sunduğu hizmetlerden yararlanma imkanına sahiptir. Bugün FamiCord saklanan kordon kanı sayısı baz alındığında Avrupa'daki en büyük ikinci kordon kanı bankası firmasıdır.

FamiCord  Grup'da
  • Kordon kanı ve kordon dokusundan 69 adet kök hücre nakli
  • 16 adet ofis (Polonya, Macaristan, İspanya, İtalya, Romanya, Letonya, Türkiye)
  • 8 adet kendi laboratuvarı (Polonya, İspanya, Macaristan, Romanya) ve 3 adet ortak laboratuvar (İsviçre, Almanya, ABD)
  • 20'den fazla ülkede faaliyet
  • Toplam 110.000'den fazla kordon kanı
PBKM aile kordon kanı bankalarını FamiCord markası altında birleştirmek amacıyla hem ulusal hem de uluslararası düzeyde başka firmalar ile görüşmelere devam etmektedir. FamiCord  aile kordon kanı bankacılığı kavramına yaklaşımımızın ciddiyetini ve kordon kanlarının önemli ve istikrarlı uluslararası üne sahip bir bankada depolandığını kanıtlamaktadır.