Ailelerimizin
Yorumları

Umarız hiçbir ailemizin saklattığı kök hücreleri kullanmaya ihtiyacı olmaz.

Bebeklerine sağlıklı gelecek armağan eden ailelerimizin yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

"Keşke hiç olmasa ama hastalık diye bir gerçeklik olduğunu ve bazı hastalıkların da gerçekten çok üzücü olduğunun farkındaydık. Bu noktada en azından çözüm adına tedbir alma şansımız vardı. Bu sebeple Yaşam Bankası ile görüşüp kendilerinden bilgi alma şansım oldu. İlgi ve alakaları ön bilgilendirme aşamasından Sinan'ın kordon kanının alınıp saklanmasına ve takip aşamasına kadar her basamakta gerçekten iç rahatlatıcı ve güvenilirdi; emin ellerde olduğumuz hissini her an yaşadım. Tüm süreçte göstermiş oldukları nazik ve olumlu yaklaşımları için Yaşam Bankası çalışanlarına teşekkür ederim."

İrem Ş.

"Bizim yaşadıklarımızı yaşayanlar keşke Yaşam Bankası gibi işin uzmanı olan birilerine yönlendirilebilseler. Yedek bir can olarak gördüğümüz bu kök hücrelerin saklanabilmesi konusunda kordon kanının çöpte değil de işe yarayacak bir yerde saklanması konusunda bilgi sahibi olmalarını istiyoruz"

Emine A.

"40 haftalık hamilelik sürecimin bugün son günündeyim. Yarın inşallah bebeğime kavuşuyorum. Bu süreçte bana gerçekten çok güzel destek veren, her anımı takip eden, karar verdiğimiz andan itibaren sürekli gece gündüz demeden her soruma cevap veren, beni rahatlatan, kitimizi aynı günde hazırlayıp bize gönderen, her anda kolayca ulaşabildiğim Yaşam Bankası sorumlusuna çok ama çok teşekkür ederim."

Ecem Burçak Ç.

"Bu konu bizim için çok önemliydi. Çünkü bebeğimizin bize göre en kıymetli hazinesini çok güvenilir profesyonel ellere teslim etmeliydik. Bu nedenle uzun araştırmalarımız sonucu Yaşam Bankası'nda saklatmaya karar verdik. İyi ki de vermişiz gerçekten tüm süreçte bizimle birlikteydiler, iyi ki saklattık."

Can Ç.

"Hamileliğimin 5. ayında anneme Lösemi teşhisi koyulması ile öğrendik bebeğimizin kordon kanı saklanıp hem kendine hem de birinci derece ailesine umut olabileceğini.
Kordon kanı saklayan bütün kan bankaları ile görüştükten sonra karar verdik Yaşam Bankası'na. Hamileliğim boyunca bizimle ilgilenen ve doğum başlayacağı anda hemen yanımızda olan Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumlusu'na sonsuz teşekkürler. Size güvenip kanımızı sakladığımız için içimiz rahat. Keşke herkesin haberi ve imkanı olup saklayabilse..."

Derya A.

Adınız Soyadınız
Geçersiz İçerik

E-mail Adresiniz
Geçersiz Mail Adresi

Telefon Numaranız
Geçersiz Telefon

Beklenen Doğum Tarihi
Geçersiz Tarih

Yaşadığınız Şehir
Geçersiz İçerik

Bize Nasıl Ulaştınız?
Geçersiz İçerik

Bu formu doldurarak Yaşam Bankası’na ilettiğiniz iletişim bilgileriniz Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizlere kordon kanı bankacılığı ile ilgili telefonda bilgi vermek adına kullanılacaktır.

Onay gereklidir.

Yaşam Bankası veri işleme politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Zgody są wymagane

Yaşam Bankası'na ait pazarlama içeriğinin tarafımdan verilen telefon numarasına ve e-mail adresime aktarılması için onay veriyorum.

Whatsapp