Bilimsel
kurulumuz

Kök Hücre Laboratuvarımız

Bilgi birikimimiz, kök hücre depolamasındaki yenilikçi teknolojimiz, pratik deneyimlerimiz ve on binlerce donmuş kök hücre birimleri ile ciddi hastalık durumlarında ailelere güven vermemize olanak sağlamaktadır.

Bilimsel Kurulumuz

Prof. Dr. Nahide Konuk

Yaşam Bankası GMP Laboratuvarı Sorumlu Hekimi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimini tamamladıktan sonra İç Hastalıkları Bilim Dalı'nda asistanlığına başlayan Prof. Dr. Nahide Konuk 1983 yılında Hematoloji - Onkoloji ihtisasına başlamıştır....
1993 yılından beri Hematoloji Bilim Dalı'nda Profesörlük yapmaktadır.
Ankara Üniversitesi Kemik İliği Nakil Ünitesi'ni kuran ekibin içinde yer almıştır.
ABD, New Jersey Medical School'da Lenfosit Condition Media Hazırlanması, Monosit Seperasyonu, Cell Line Takibi, Trombosit Antikorlarının Kantitasyonu gibi yöntemleri çalışmıştır.
Halen Yaşam Bankası GMP Laboratuvarı Sorumlu Hekimliği görevine devam etmektedir.

Prof. Dr. Atila Tanyeli

Yaşam Bankası Bilimsel Danışmanı

50’nin üzerinde uluslararası, 100 Ulusal dergide yayınlanmış makale, 500 civarında atıf alan Prof. Dr. Atila Tanyeli Türkiye’de ilk kordon kanı nakli yapan hekimdir.
1978 yılında İstanbul Üniversites...i’nde tıp eğitimini tamamlayan Prof. Dr. Atila Tanyeli Pediatrik Hematoloji ve Onkoloji alanında uzmanlaşmıştır. 1987-2014 yılları arasında çalıştığı Çukurova Üniversitesi’nde Pediatrik Kemik İliği Merkezi Başkanı olarak görev almıştır.
2014-2016 yılları arasında Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Pediatrik Hematoloji-Onkoloji Kliniği Sorumlusu ve Pediatrik Kemik İliği Nakil Merkezi Başkanı olarak görev yapmıştır.
Halen Şişli Memorial Üniversitesi’nde görevine devam etmektedir.

Adınız Soyadınız
Geçersiz İçerik

E-mail Adresiniz
Geçersiz Mail Adresi

Telefon Numaranız
Geçersiz Telefon

Beklenen Doğum Tarihi
Geçersiz Tarih

Yaşadığınız Şehir
Geçersiz İçerik

Bize Nasıl Ulaştınız?
Geçersiz İçerik

Bu formu doldurarak Yaşam Bankası’na ilettiğiniz iletişim bilgileriniz Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizlere kordon kanı bankacılığı ile ilgili telefonda bilgi vermek adına kullanılacaktır.

Onay gereklidir.

Yaşam Bankası veri işleme politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Zgody są wymagane

Yaşam Bankası'na ait pazarlama içeriğinin tarafımdan verilen telefon numarasına ve e-mail adresime aktarılması için onay veriyorum.

Whatsapp