Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Yaşam Bankası 2002 yılında kurulan Türkiye'nin ilk kordon kanı bankasıdır. Kurulduğu ilk günden beri yalnızca kordon kanı ve kordon dokusu saklama hizmeti vermektedir. 2013 yılında Avrupa'nın en büyük kordon kanı bankası FamiCord Group çatısı altında hizmetlerine devam etmeye başlamıştır.

Avantajlarımız

what makes us different

3 Değerli Hizmet Veriyoruz

we bank 3 types

 

Kordon Kanı Bankasının güvenilirliği teknolojik altyapısı, yetkin personeli, tabi olduğu yurtiçi ve yurt dışı sertifikasyonlar, saklama işlemindeki tecrübesi, saklanan kök hücrenin gerektiğinde kullanıma hazır hale getirilmesi konusundaki bilgi ve deneyimi, ilgili medikal camiadaki saygınlığı ve mevcut müşteri memnuniyeti ile belirlenmektedir. Yaşam Bankası olarak tüm bu kriteri karşılamak suretiyle sağladığımız hizmet en büyük gurur kaynağımızdır.

Güvenli Laboratuvar

  • GMP Standartlarına Uygun
  • AABB Akreditasyonlu
  • 7/24 Isı Kontrolü
  • Deneyimli Biyologlar
  • 16 Yıllık Saklama ve Nakil Deneyimi

Sadece kök hücre bankası değiliz. Uluslararası nakil deneyimlerimizle ailelerimize tedavi olanağı sunuyoruz.

Adınız Soyadınız
Geçersiz İçerik

E-mail Adresiniz
Geçersiz Mail Adresi

Telefon Numaranız
Geçersiz Telefon

Beklenen Doğum Tarihi
Geçersiz Tarih

Yaşadığınız Şehir
Geçersiz İçerik

Bu formu doldurarak Yaşam Bankası’na ilettiğiniz iletişim bilgileriniz Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizlere kordon kanı bankacılığı ile ilgili telefonda bilgi vermek adına kullanılacaktır.

Onay gereklidir.

Yaşam Bankası veri işleme politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Zgody są wymagane

Yaşam Bankası'na ait pazarlama içeriğinin tarafımdan verilen telefon numarasına ve e-mail adresime aktarılması için onay veriyorum.