Kıymetli Yaşam Bankası Ailemiz,

2003 yılından günümüze kadar Kordon Kanı Bankacılığı alanında faaliyet gösteren kurumumuz, 2013 yılında Avrupa’nın en büyük Kordon Kanı Bankacılığı zinciri FamiCord Group katılımı ile güçlenerek Yaşam Bankası FamiCord Group olarak hizmetlerine devam etmiştir. Son yıllarda kordon kanı bankacılığında ülkemizde lider konuma ulaşan Yaşam Bankası, siz kıymetli ailelerimiz tarafından büyük bir teveccüh ve güvenle tercih edilmeye devam etmektedir. İçinde bulunduğumuz 2020 yılında, ana firmamız olan FamiCord Group, Türkiye’deki yatırımlarını artırarak Acıbadem Kordon Kanı Bankasını da bünyesine katarak ülkemizdeki öncü konumunu sağlamlaştırmıştır.

Bu bağlamda, gün geçtikçe artan taleplere cevap verebilmek üzere Yaşam Bankası Ankara laboratuvarımızda yer alan saklama alanımızın genişletilmesi maksadıyla, 03.01.2020 tarihindeki denetleme raporu ile T.C. Ankara Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Birimi tarafından tavsiye edilen doğrultuda Yaşam Bankası Ankara laboratuvarımızda saklanan kordon kanı ve dokularımızın bir kısmını, T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü-Doku, Organ Nakli ve Diyaliz Hizmetleri Dairesi Başkanlığına, 30.06.2020 tarihinde yapmış olduğumuz resmi bildirimle, yine ana firmamıza ait olan Acıbadem Kordon Kanı Bankası FamiCord Group İstanbul laboratuvarına bütünlüğünü korumak ve en uygun koşulları sağlamak şartıyla taşıyor olacağız.

Yaşam Bankası FamiCord Group tarafından alınan, siz kıymetli ailelerimizin kan ve dokularının sorumluluğu, kurumumuz ve sizler arasında akdedilmiş olan sözleşme kapsamında, hiçbir değişiklik göstermeden, devam ediyor olacaktır. FamiCord Group çatısı altında yer alan her iki kurumumuz ve laboratuvarlarımızla, siz kıymetli ailelerimize hizmet sunumlarımızı genişletmeyi arzuluyoruz. Bilindiği üzere kordon kanı ve dokusu kök hücrelerinin, tedavide kullanım alanları gün geçtikçe artmaktadır. Bu artan tedavi seçeneklerini FamiCord Group desteği ile ülkemize taşımak ve siz kıymetli ailelerimize ihtiyaç halinde kullanılabilmek üzere sunulabilir hale getirmek en büyük hedefimizdir. 

Adınız Soyadınız
Geçersiz İçerik

E-mail Adresiniz
Geçersiz Mail Adresi

Telefon Numaranız
Geçersiz Telefon

Beklenen Doğum Tarihi
Geçersiz Tarih

Yaşadığınız Şehir
Geçersiz İçerik

Bize Nasıl Ulaştınız?
Geçersiz İçerik

Bu formu doldurarak Yaşam Bankası’na ilettiğiniz iletişim bilgileriniz Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizlere kordon kanı bankacılığı ile ilgili telefonda bilgi vermek adına kullanılacaktır.

Onay gereklidir.

Yaşam Bankası veri işleme politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Zgody są wymagane

Yaşam Bankası'na ait pazarlama içeriğinin tarafımdan verilen telefon numarasına ve e-mail adresime aktarılması için onay veriyorum.

Whatsapp