Laboratuvarımız

Tüm prosedürler Kordon Kanı Yönetmeliği uyarınca GMP standartlarında ve AABB (Amerikan Kan Bankaları Birliği) kuralları uyarınca laboratuvarlarımızda gerçekleştirilmektedir ve Bilim Kurulu tarafından dikkatle izlenmektedir.

Avrupa'nın en büyük kordon kanı bankası FamiCord Group'un kalite standartlarında hizmet vermek en büyük onur kaynaklarımızdan biridir.

Kordon Kanı Saklatmaya Karar Verdiğinizde Süreç Bu Şekilde İşler:

Otomatik ölçümler sayesinde işlemin gerçekleştirildiği her bir odamızda sıcaklık, nem ve oksijen için de yapılmakta olup herhangi bir sınır dışı artış veya düşme durumunda tüm laboratuvar çalışanlarının telefonlarına mesaj gelmektedir. Oksijen için 3 saniyede bir veri alınmaktadır. Manuel ve otomatik tüm ölçümler 7/24 kayıt ve kontrol altındadır.

Laboratuvar Ekibimiz

Bio. Sinem Cihan

Yaşam Bankası Laboratuvarı Kalite Güvence Sorumlusu

Bio. Semra Yazıcıoğlu

Yaşam Bankası Labotuvarı Kalite Kontrol Sorumlusu

Uzm. Bio.Müge Köksal

Yaşam Bankası Laboratuvarı Hücre ve Doku İşleme Birim Personeli

Adınız Soyadınız
Geçersiz İçerik

E-mail Adresiniz
Geçersiz Mail Adresi

Telefon Numaranız
Geçersiz Telefon

Beklenen Doğum Tarihi
Geçersiz Tarih

Yaşadığınız Şehir
Geçersiz İçerik

Bize Nasıl Ulaştınız?
Geçersiz İçerik

Bu formu doldurarak Yaşam Bankası’na ilettiğiniz iletişim bilgileriniz Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizlere kordon kanı bankacılığı ile ilgili telefonda bilgi vermek adına kullanılacaktır.

Onay gereklidir.

Yaşam Bankası veri işleme politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Zgody są wymagane

Yaşam Bankası'na ait pazarlama içeriğinin tarafımdan verilen telefon numarasına ve e-mail adresime aktarılması için onay veriyorum.

Whatsapp