Deneyim

2002 yılından beri hizmet veren, Yaşam Bankası olarak kordon kanı ve dokusunu toplama, işleme ve saklama konusunda 18 yılı aşkın deneyime sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstikrar

2002 yılından beri sektörde olan Yaşam Bankası, 2013 yılında Avrupa’nın en büyük kordon kanı bankası FamiCord Group çatısı altına girerek, istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmekteyiz.

Laboratuvarımız

7.000’e yakın göbek kordon kanı kök hücre birimini koruyabilen son teknoloji ürünü kriyoprezervasyon tekniği ile muhafaza eden depolama tanklarına sahibiz. Sıvı azot buharları kullanan bu tanklar, sıcaklığın her zaman -196°C‘de tutulması için görsel ve elektronik olarak sürekli olarak izlenir.

Kordon kanı işleme ve saklama ile ilgili tüm yurt içi ve yurt dışı resmi düzenlemelere tamamen uyuyoruz. Laboratuvar uzmanlarımız ve teknisyenlerimiz kordon kanı işleme konusunda eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Akreditasyon

Sektördeki en yüksek standartlarda faaliyet gösteriyoruz. Laboratuvarımız Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığından onaylı olarak çalışmaktadır. Ayrıca Amerika Kordon Kanı Bankaları Derneği (AABB) üyeliğine sahip olup uluslararası GMP standartlarına uygun olarak çalışmaktayız.

Bu düzenleyici kurumlar, bu düzenleyici gereklilikleri karşıladığımızı ve aştığımızı doğrulamak için tesisimizi rutin olarak izler ve denetler.

Kök hücrelerin gücüne inanıyoruz ve yaşamı tehdit eden bir hastalık ile uğraşan ailelere yardım  etmek istiyoruz.

Ailelerimize taahhüdümüz, ihtiyaç duyulması halinde saklanmakta olan kök hücrelerini en iyi tedavi seçeneğini oluşturmak adına sunabilmektir.

 

 

Adınız Soyadınız
Geçersiz İçerik

E-mail Adresiniz
Geçersiz Mail Adresi

Telefon Numaranız
Geçersiz Telefon

Beklenen Doğum Tarihi
Geçersiz Tarih

Yaşadığınız Şehir
Geçersiz İçerik

Bize Nasıl Ulaştınız?
Geçersiz İçerik

Bu formu doldurarak Yaşam Bankası’na ilettiğiniz iletişim bilgileriniz Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizlere kordon kanı bankacılığı ile ilgili telefonda bilgi vermek adına kullanılacaktır.

Onay gereklidir.

Yaşam Bankası veri işleme politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Zgody są wymagane

Yaşam Bankası'na ait pazarlama içeriğinin tarafımdan verilen telefon numarasına ve e-mail adresime aktarılması için onay veriyorum.

Whatsapp