Sertifika
ve Akreditasyonlar

Kordon kanı ve dokusunu saklama kararı kadar nerede saklanacağı da verilmesi gereken kritik bir karardır.
Ortak hareket edilecek kurumun, kuruluş itibariyle köklü ve yeterli tecrübeye sahip, deneyimli ekibi ve paylaşımlarıyla doğru bilgiyi sunabilen, ulusal olarak belirlenmiş gereklilikleri yerine getiren, uluslararası etkinlikte olan ve dünya standartlarda hizmet kalitesi sunan, güvenilir bir yapıda olması beklenmelidir.

Sağlık Bakanlığı Çalışma Onayı

Yaşam Bankası, Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan Kordon Kanı Bankacılığı Yönetmeliği hükümlerince belirlenen şartlara uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Amerikan Kan Bankaları Birliği Üyelik Belgesi

Yaşam Bankası Kordon Kanı Bankacılığının uluslararası en önemli akreditasyon kurumu olan AABB’nin 2014 yılından beri üyesidir ve bu üyeliği elinde tutan Türkiye’deki tek firmadır.
Yüksek kalite standartları ile birlikte kordon kanı bankası müşterilerinin tüm dünyadaki nakil merkezlerine erişimini sağlamaktadır.

Faaliyet İzin Belgesi

Sağlık Bakanlığı- “Göbek Kordon Dokusu Depolama” Faaliyet İzin Belgesi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin Kalite Yönetim Sistemi’nin ISO 9001:2015 standartlarında belirlenen şartlara uygun olduğunun ve yönetim sisteminin Kordon Kanı ve Kordon Dokusu Toplama, Test Etme, İşleme, Depolama ve Serbest Bırakma taleplerini yerine getirdiğinin belgesidir.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin Kalite Yönetim Sistemi’nin ISO 14001:2015 standartlarında belirlenen şartlara uygun olduğunun ve yönetim sisteminin Kordon Kanı ve Kordon Dokusu Toplama, Test Etme, İşleme, Depolama ve Serbest Bırakma taleplerini yerine getirdiğinin belgesidir.

ISO 14001 TÜRKAK Onayı

Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin ISO 14001:2015 TÜRKAK Onay Belgesi

Kalite Politikamız

Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz hizmetler için kalite politikamız.

Çevre Politikamız

Yaşam Bankası, "Yaşanılır bir çevre ve bunun sürdürülebilirliği" ilkesini şirket politikası olarak benimsemiştir.

Adınız Soyadınız
Geçersiz İçerik

E-mail Adresiniz
Geçersiz Mail Adresi

Telefon Numaranız
Geçersiz Telefon

Beklenen Doğum Tarihi
Geçersiz Tarih

Yaşadığınız Şehir
Geçersiz İçerik

Bize Nasıl Ulaştınız?
Geçersiz İçerik

Bu formu doldurarak Yaşam Bankası’na ilettiğiniz iletişim bilgileriniz Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizlere kordon kanı bankacılığı ile ilgili telefonda bilgi vermek adına kullanılacaktır.

Onay gereklidir.

Yaşam Bankası veri işleme politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Zgody są wymagane

Yaşam Bankası'na ait pazarlama içeriğinin tarafımdan verilen telefon numarasına ve e-mail adresime aktarılması için onay veriyorum.

Whatsapp