Hakkımızda

Çalışmalarımızın başlıca odak noktası kordon kanı ve kordon dokusu kök hücrelerini toplamak ve depolamaktır. Bu hücreler daha sonra acil durumlarda çocuklarınızın tedavisi veya genetik uyumlu diğer aile üyelerinin tedavisinde kullanılabilir. Bilgi birikimimiz, kök hücre depolamasındaki yenilikçi teknolojimiz, pratik deneyimlerimiz ve onbinlerce donmuş kök hücre birimleri ile ciddi hastalık durumlarında ailelere güven vermemize olanak sağlamaktadır.

Önceliklerimiz:

  • Verdiğimiz hizmet Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlıdır.
  • Kordon Kanı Bankacılığı mevzuatına uygun olarak GMP kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. – 2005 yılında yayınlanmış olan Kordon Kanı Bankacılığı Yönetmeliği tarafından standartlar belirlenmiştir.
  • Kordon Kanı Bankacılığında dünya kalite standartlarını izlemekteyiz. – AABB (Amerikan Kan Bankacılığı Derneği) tarafından verilen üyelik ile kalite standartlarımız kanıtlanmıştır.
  • Kordon kanı kullanımı alnında klinik deneyime sahibiz – Nakillerimiz
  • Özellikle kordon kanı bankacılığına odaklıyız – FamiCord Group bünyesinde, aile adına saklanan 355.000’den fazla kordon kanı ve 3.000’den fazla da bağış amaçlı kordon kanı saklanmaktadır.
  • 2013'ten beri çatısı altında hizmetimize devam ettiğimiz FamiCord Group Avrupa'nın en büyük kordon kanı bankasıdır.

Müşterilerimize, hizmet sağlarken her aşamada memnuniyet garantisi vermekteyiz. Kan toplama ve depolama için sözleşme imzalanmasından, hücrelerin kullanımına kadar tüm uzmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.