Bizi Seçen Ünlü İsimler

Bize Güvenen
Ünlü İsimler

Kordon kanı saklatma kararı önemli bir süreç içermektedir. Gün geçtikçe artan tedaviler sayesinde kordon kanı saklatan aile sayısı da artmaktadır.

İşte tanınan ve sevilen isimlerden Yaşam Bankası'nı seçenlerden bazıları:

Futbolcu

Fernando Muslera

Fernando Muslera ve Patricia Callero çifti Kasım 2017'de doğan bebeklerinin kordon kanı ve kordon dokusu kök hücrelerini saklatmak için Yaşam Bankası'nı seçti.

Şarkıcı

Bengü

Bengü ve Selim Selimoğlu çifti Ağustos 2019'da doğan kızlarının kordon kanı kök hücrelerini saklatmak için Yaşam Bankası'nı seçti.

Ebru Yaşar

Şarkıcı

Başak Sayan - Akasya Aslıtürkmen

Oyuncu ve Yazar

Ömer Ali Şahiner

Futbolcu

Radyo Yapımcısı, Sunucu

Mehmet Akbay

Gezegen Mehmet olarak tanıdığımız Mehmet Akbay ve eşi Didem Akbay yeni doğan bebekleri Venüs'ün kordon kanını saklatmak için Yaşam Bankası'nı seçtiler.

Etkinlik

Anneler Yürüyor

Bilgi ve paylaşım platformu Anneee TV öncülüğünde düzenlenen ‘Anneler Yürüyor’ etkinliğinde, Ceyda Düvenci ve Ayşe Öner deneyimlerini paylaşarak, tüm anne adaylarının Kordon Kanı hakkında doğum öncesi mutlaka bilgi alması gerektiğini hatırlattı.

Adınız Soyadınız
Geçersiz İçerik

E-mail Adresiniz
Geçersiz Mail Adresi

Telefon Numaranız
Geçersiz Telefon

Beklenen Doğum Tarihi
Geçersiz Tarih

Yaşadığınız Şehir
Geçersiz İçerik

Bu formu doldurarak Yaşam Bankası’na ilettiğiniz iletişim bilgileriniz Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizlere kordon kanı bankacılığı ile ilgili telefonda bilgi vermek adına kullanılacaktır.

Onay gereklidir.

Yaşam Bankası veri işleme politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Zgody są wymagane

Yaşam Bankası'na ait pazarlama içeriğinin tarafımdan verilen telefon numarasına ve e-mail adresime aktarılması için onay veriyorum.