Fiyatlandırma

Kordon Kanı ve Kordon Dokusu fiyatları hakkında dönemsel kampanya ve fırsatlarla ilgili bilgileri almak üzere mutlaka bölge sorumlularımız veya çağrı merkezimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Kırmızı
Kit

Saklanan materyal

Kordon Kanı

Kordon Dokusu

Kordon Dokusu Mezenkimal Kök Hücre Üretimi


Yaşam Bankası’nın 19 yıldır hizmetini verdiği işle...mdir. Doğum sırasında göbek bağından alınan kanın kök hücrelerine ayrıştırma işlemini içermektedir. Kordon kanı 80’den fazla hastalığın tedavisinde kullanılır.


Mavi
Kit

Saklanan materyal

Kordon Kanı

Kordon Dokusu

Kordon Dokusu Mezenkimal Kök Hücre Üretimi


Kordon dokusu, kordon kanından farklı olarak kas,...sinir, yağ dokularına dönüşebilmektedir. Günümüz teknolojik gelişmeleri sayesinde çoğaltılabilmektedir. Bu seçeneğe karar vermeniz halinde kök hücreler çoğaltılmadan dondurulup daha sonra ihtiyacınız kadar çoğaltılmaktadır.


Ödemeler sözleşme akdi sırasında alınacak peşinat ve doğum sonrası kök hücrelerin üretilmesinin mümkün olduğunun teyidi ile birlikte alınacak olan işlem ücretinin geri kalanı şeklindedir.

Adınız Soyadınız
Geçersiz İçerik

E-mail Adresiniz
Geçersiz Mail Adresi

Telefon Numaranız
Geçersiz Telefon

Beklenen Doğum Tarihi
Geçersiz Tarih

Yaşadığınız Şehir
Geçersiz İçerik

Bize Nasıl Ulaştınız?
Geçersiz İçerik

Bu formu doldurarak Yaşam Bankası’na ilettiğiniz iletişim bilgileriniz Yaşam Bankası Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizlere kordon kanı bankacılığı ile ilgili telefonda bilgi vermek adına kullanılacaktır.

Onay gereklidir.

Yaşam Bankası veri işleme politikasını okuduğumu kabul ediyorum.

Zgody są wymagane

Yaşam Bankası'na ait pazarlama içeriğinin tarafımdan verilen telefon numarasına ve e-mail adresime aktarılması için onay veriyorum.

Whatsapp